Фрукти на ніч відновлять хребет і додадуть сил

Фрукти на ніч відновлять хребет і додадуть сил

Кожен вечір перед сном впродовж 1,5 місяця з’їдайте:
-курагу
-інжир
-чорнослив
У такому співвідношенні:
1 плід інжиру (смоковниці)
5 сушених абрикос (кураги)
1 плід чорносливу
Ці плоди містять речовини, які викликають відновлення тканин, що становлять міжхребцеві м’які диски. Також ці речовини роблять ці тканини стійкішими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці починають самі ставати на відведені ним природою місця, без зовнішньої мануальної корекції.
Спробуйте так зробити – ви не впізнаєте свій хребет. Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні. Також це поєднання містить магічну силу, а ще здатне підвищувати статеву силу чоловіків і жінок.
Авторові цей рецепт повідомили спортсмени – олімпійці, які таким чином відновлювали собі хребет після сильних навантажень. Автор декілька років рекомендував те ж своїм пацієнтам – дійсно допомагає.
Курага або урюк, неважливо як називають сушену абрикосу, поза сумнівом, одно, це просто криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси чинять сприятливу дію на сердечний м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. У складі цього “чудо-сухофрукта” – фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.
Інжир – профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитотоподібної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишківника. Застосовується як народний засіб у лікуванні бронхіту.
Чорнослив – ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше, на що робить благотворний вплив сушена слива – це шлунково-кишковий тракт. Настій з чорносливу сприяє позбавленню від закрепів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще і покращує зір.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *