Фотовиставка про війну в Україні відбулась у Люксембурзі

Фотовиставка про війну в Україні відбулась у Люксембурзі

Виставку світлин українського військового кореспондента Олександра Клименка презентували у Люксембурзі.

Захід організували, щоб донести до європейської еліти правду про війну на Донбасі, повідомляється в сюжеті 5 каналу.

«Нам потрібно закупити для України ще більше автомобілів швидкої допомоги, зібрати ще більше грошей. Також дуже важливо корегувати неправдиву інформацію про Україну. У Західній Європі поширили дуже багато професійно зробленої, добре профінансованої російської пропаганди. Крім того, важливо показати, що існує активна українська громада тут за кордоном», – сказала відвідувачка закритого клубу люксембурзької еліти Колет Закревська.

Відвідувачі виставки – бізнесова та політична еліта Люксембургу. В Європі багато людей не розуміють, в чому суть конфлікту на сході України.

“Я вважаю, що важливо показати, що відбувається. Але не просто показати, що ось люди стріляють. Це дуже людяні фото, які унаочнюють, що це звичайні люди на війні, які просто вимушені були одного дня вдягнути військову форму й піти воювати. Ми в Західній Європі про таке забули від часів Другої світової. Були ще війни на Балканах, але ми їх сприймали як віддалені від нас,” – прокоментував почесний консул України в Люксембурзі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *