Фестиваль тюльпанів у Стамбулі стартує 1 квітня

Фестиваль тюльпанів у Стамбулі (Istanbul Lale Festivali) – відомий на весь світ фестиваль квітів, яскраві події якого, приваблюють в Туреччину туристів з усього світу. Це надзвичайне свято відбувається кожного року. Щороку в квітні Стамбул перетворюється на квітковий шедевр і стає тюльпановою столицею світу. У цей час місто особливо красиве, хочеться залишитись у Стамбулі назавжди.
Тюльпани ви зустрінете всюди: на вулицях, в парках і у дворах. Офіційно фестиваль триває місяць, але милуватись квітами можна набагато довше. Турки висаджують різні сорти рослин – ранні і пізні – спеціально для того, щоб продовжити свято.

Тюльпан для Туреччини – не лише красива квітка. Це символ країни, важлива складова її культури. Тюльпан завезли в країну в часи Османської імперії і одразу сподобався туркам. Поступово тюльпан почав з’являтись як орнамент на одязі, зброї, килимах та посуді. Сьогодні Стамбул можна назвати столицею тюльпанів.
Напередодні свята цибулинки тюльпанів роздають всім охочим безкоштовно, а місцеві городяни із задоволенням висаджують їх.
Під час свята у місті можна побачити чисельні квіткові виставки та спеціально створені скульптури з тюльпанів. Головні заходи відбуваються у парках Емірган та Гульхане, а також на площах Стамбула.

Під час фестивалю тюльпанів у Стамбулі розквітає більше 11 мільйонів квітів. Можна побачити більше 100 різних сортів тюльпанів.

2f8569e623424c7866cf19b3f48d05a2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *