У Тель-Авіві біля російського посольства відбулась акція на підтримку Надії Савченко.

У Тель-Авіві біля російського посольства відбулась акція на підтримку Надії Савченко.

Увечері 26 січня навпроти посольства Росії в Ізраїлі відбувся мітинг за звільнення Надії Савченко.

Понад 400 протестувальників зібралися біля стін російського представництва на вулиці Яркон з вимогами негайного припинення агресії проти України і виходу на свободу героїчної льотчиці.

28398_big

“Безсумнівно, злочинний обстріл Маріуполя підняв багатьох ізраїльтян, які прийшли сьогодні висловити свій протест”, – заявив Віктор Верцнер, один з організаторів мітингу.

28399_big

Інший організатор – Ілля Соколов, зазначив, що, як тільки почався мітинг, відразу погасли вогні в тих вікнах посольства, які виходили в бік демонстрантів. А потім з»явилось світло у вікнах в іншій частині будівлі. На думку Соколова, російські дипломати перемістилися в інше крило посольства, побоюючись нападу мітингувальників. Але учасники акції протесту не стали порушувати закон.

28401_big

Акція була організована громадською організацією Israeli Friends of Ukraine. Народившись в період Майдану, як спільнота в соціальній мережі Facebook, ця молодіжна група за 2014 стала провідною проукраїнської силою в Ізраїлі. На рахунку цього об’єднання – численні акції протесту біля посольства Росії, проведення “Маршу миру” за припинення війни проти України, відправка медичної допомоги та теплих речей солдатам української армії в зоні АТО, допомога пораненим з України, акції на підтримку української культури.

28400_big

Мітинг на підтримку Надії Савченко став наймасовішим в Ізраїлі за кількістю учасників. Багато ізраїльтян вітали демонстрантів, проїжджаючи повз посольство Росії.

28396_big

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *