У перший день весни світом прокотиться нова глобальна хвиля антиросійських протестів

У перший день весни світом прокотиться нова глобальна хвиля антиросійських протестів

Громадських активістів по всьому світу закликають 1 березня вимагати від Путіна звільнити Надію Савченко (#FreeSavchenko). Ця масова акція повинна відбутись одночасно із великим маршем протесту російської опозиції у Москві. Про це йдеться в прес-релізі українського мережевого ресурсу Euromaidan PR, який також виступає ініціатором цієї глобальної акції.

«Долучайтеся до публічної сторінки акції у Фейсбуці, приймайте участь у твітт-штутмі із хештегом #FreeSavchenko, зв’яжіться із ЗМІ країни вашого перебування і попросіть про інтерв’ю чи підготовки матеріалу про Надію. Чим більше світ говоритиме про неї, тим більше в неї шансів на життя!», – закликають організатори.

Також у повідомленні зазначається, що місцем для проведення демонстрації може бути не лише російське посольство, а й інше громадське місце, де протест зможе побачити максимальна кількість людей.

Організатори нагадують, що на минулу акцію у підтримку Надії, яка відбулася 26 січня, люди вийшли із пікетами до російських амбасад в 54 містах по всьому світу і вимагали звільнення української льотчиці із російської катівні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *