У Нью-Йорку протестували проти виступу російської оперної співачки

У Нью-Йорку протестували проти виступу російської оперної співачки

Активісти групи «Мистецтво проти агресії» у Нью-Йорку, перед театром «Метрополітен-опера», де виступала російська оперна співачка Анна Нетребко, зробили інсталяцію у вигляді саду із розбитими серцями. Так вони хотіли звернути увагу слухачів на те, що фінансова допомога Нетребко на користь так званої «Новоросії» призводить до розбитих доль і сердець, йдеться на сторінці спільноти «Russian Americans in Support of Ukraine» у соціальній мережі Facebook.

«Незважаючи на посилену охорону, ми «висадили» для  Нетребко «Сад зі сліз і зламаних сердець» біля Метрополітен-опера», – зазначили активісти.

Активісти цієї групи уже не вперше протестують проти виступів митців, що підтримують російську агресію. Так, 29 січня вони влаштували акцію протесту на прем’єрі «Іоланти» у «Метрополітен-опера», де диригував Валерій Гергієв, який підтримав анексію Криму, а головну партію виконувала Анна Нетребко.

Група «Arts Against Aggression» («Мистецтво проти агресії») виникла у квітні 2014 року – одразу після того, як був оприлюднений лист російських діячів культури на підтримку анексії Криму і агресії проти України. В основу групи входять професійні музиканти, художники, вчені, студенти і професори.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *