Українці Іспанії відправили в АТО карети швидкої допомоги

Українці Іспанії відправили в АТО карети швидкої допомоги

Сьогодні в Україну прибудуть закуплені і відправлені громадою українців в Іспанії карети швидкої допомоги.

Про це повідомили в асоціації української громади в Іспанії «conUcrania Actualidad de Ucrania».

«Всі 4 машини вирушили у дорогу, якщо все пройде по плану, в четвер мають бути вже в Україні», – розповіли активісти асоціації.

Вартість кожної карети швидкої допомоги – 3 тис. 800 євро.

«Одну з них купила громада з Риму, дві громади з Мадриду та з Ескоріалю, а четверту, я так розумію, закупили разом Аліканте (“Хто як не ми”), Валенсія (U-Armonía) та, здається, люди з Білбао. Марія Вертецька пожертвувала 3 тис. 500 євро», – повідомила координатор асоціації «conUcrania Actualidad de Ucrania» пані Наталя Муковоз.

За її словами, раніше у Мадриді активісти асоціації провели маніфестацію, на якій показали закуплені карети швидкої допомоги, а також зібрали додаткові кошти на їх доставку в Україну і технічно-документальну підтримку автомобілів.

«Під час мітингу було зібрано 2 тис. 65 євро і 20 дол., з яких 635 євро надала громада з Ескоріалю, яка оплатила одну з карет швидкої допомоги. Всі кошти будуть направлені на витрати, необхідні для перевезення цих карет в Україну (1000 євро приблизно на машину)», – зазначила пані Наталя.

Асоціація «conUcrania Actualidad de Ucrania» дякує усім небайдужим, які долучилися до благодійного проекту фінансової підтримки українських військових та наголошує, що продовжує збирати кошти.

 

завантаження

завантаження (2)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *