Українці США одягнуть вишиванки на бій Кличка в Нью-Йорку

Українці США одягнуть вишиванки на бій Кличка в Нью-Йорку

На бій Володимира Кличка проти Брайанта Дженнінгса, який відбудеться 25 квітня на нью-йоркській арені “Медісон Сквер Гарден”, прийдуть у вишиванках більше тисячі етнічних українців.

Про це заявив керівник американського офісу фан-клубу братів Кличко Ярослав (Джеррі) Керницький, повідомляє delo.ua.

“Ми вже продали понад 650 квитків представникам української діаспори в США і Канаді. Зробили кілька фан-зон: викупили по 100-150 місць у кількох секторах за найдемократичнішими цінами – 100 і 200 доларів за квиток. Така концепція українських “острівців” в “Медісон Сквер Гарден” дозволить нам перекричати всю арену, на якій американських фанів боксу, звичайно ж, буде значно більше. Незважаючи на те, що Володимир не бився в Нью-Йорку вже сім років, його тут не забули і для багатьох наших співвітчизників, які проживають і працюють у США, відвідування бою стане справжнім святом і додатковим приводом для гордості за нашу країну”, – цитує Керницького офіційний сайт братів Кличко.

Зазначається, що напередодні бою з Києва до Нью-Йорка привезуть велику партію ексклюзивних вишиванок, поло, регланів і футболок, яка буде розповсюджена серед українських фанів, які купили квитки на бій. Потрібно відзначити, що місткість “Медісон Сквер Гарден” під час проведення боксерських вечорів становить 20789 місць. На поєдинку Кличко – Дженнінгс очікується аншлаг.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *