Українці своїми тілами виклали патріотичне гасло

Українці своїми тілами виклали патріотичне гасло

Українці діаспори з чотирнадцяти країн світу взяли участь у флешмобі на підтримку України.

 На центральних площах столиць Грузії, Італії, Греції, Великобританії, Франції, Польщі, Іспанії, Німеччини, Нідерланди, Пакистані, Америці, Австралії та Японії провели флешмоб, щоб показати єдність українців не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Українці в різних куточках нашої планети «написали» своїми тілами патріотичну фразу.

Акція об’єднати українські діаспори під єдиним гаслом народилася в Італії, а саме у Неаполі. Кожна з діаспор вибрала по одному слову із фрази «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ ДЕ Б МИ НЕ БУЛИ!» і сформувала слово із учасників флешмобу.

Основною ціллю акції є підтримка морального духу українців. Українці повинні відчувати, що весь український світ їх підтримує та допомагає.

Флешмоб почався з зони АТО. Першим учасником цієї акції був батальйон патрульної служби особливого призначення “Тернопіль”, вояки склали живу букву «З», першу з фрази.

Наступними учасниками акції були українці, які живуть в Кампанії ( Неаполь). Далі Нідерланди, Франція, Греція, Великобританія, Німеччина, Грузія.

Естафета флешмобу дійшла до Японії. Там запалав сотнями вогників герб України, викладений із лампадок, які принесли учасники акції.

Залучилися до патріотичного дійства і українці Польщі. Вони виклали своїми тілами синьо-жовтий прапор.

На завершення флешмобу до фрази «Слава Україні» долучилися українці, які живуть в Іспанії. Своїми тілами вони написали слово «СЛАВА» і передали естафету акції за океан.

Українці в Америці склали слово «УКРАЇНІ».

Відповідати їм будуть фразою «Героям Слава» українці, що живуть в Австралії та діаспора Іспанії . Які також долучаться до флешмобу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *