Українці Португалії вийшли з плакатами «Я – Волноваха».

Українці в Лісабоні провели акцію підтримки України у боротьбі з тероризмом. У руках учасників акції були плакати з написами: «Я – Волноваха», «Стоп Тероризму в Україні», «Я – українець».

Про це повідомляє прес-служба Спілки українців у Португалії.

«У Лісабоні українці зібралися об 11:30 на центральній площі «Росіо», де навколо пам’ятника португальському королю Дон Педро IV утворили живий ланцюг, демонструючи перехожим написи португальською і англійськими мовами. Окрім того, багато португальців і туристів підходили до демонстрантів, питаючи про ситуацію в Україні та висловлювали співчуття загиблим у Волновасі», – йдеться в публікації.

В акції взяли участь також представники посольства України в Португалії. Так, Тимчасово повірений у справах України в Португальській Республіці Леонід Третяк розповів про офіційну підтримку України португальських політиків і дипломатів інших держав.

26 січня українці Португалії проведуть мітинг під посольством Росії в Лісабоні з вимогою звільнення з російського ув’язнення народного депутата України Надії Савченко.

Під час акції громада зібрала 460 євро на потреби українського війська.

Також на півночі Португалії українці провели акцію біля Української Греко-Католицької церкви м.Віла Нова де Гая (пригород м.Порто). До учасників приєдналися також представники Консульства України у м.Порто з Консулом Генадієм Роговцевим.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *