Українці Андорри запрошують на український гірськолижний тиждень.

Українці Андорри запрошують на український гірськолижний тиждень.

Від 1 до 8 лютого в Андоррі триватиме український гірськолижний тиждень. Тижневий захід відбудеться за підтримки української діаспори в Андоррі та почесного українського консула в Андоррі Антоні Зорзано.

f-1109162604

Семиденна програма складатиметься із 2 частин: культурної та спортивної. У рамках культурної програми – екскурсії вечірньою столицею Андоррою-ла-Вельєю та спуск  гірськолижними схилами країни. Також можна відвідати український музей мініатюр Миколи Сядристого, музей іконографії, експонати якого були зібрані з багатьох слов’янських країн, а ще – зустрітися із потенційними бізнес-партнерами в Андоррі. Завдяки підтримці української діаспори в князівстві, ці послуги для українців будуть безкоштовними.

476421ca-60c7-d7b7-a64c-c13ec61cbafa

У спортивній частині передбачені гірськолижні навчання у групах, тренування та майстер-класи.

Український гірськолижний тиждень – це щорічний унікальний захід, який проводиться у Піренеях посеред субтропічного клімату Андорри. Його заснували українці Андорри для підтримки іміджу своєї країни у гірськолижному світі.

One comment

  • Шановні учасники Украінського гірськолижного тижня в Андорі з 1 по 7 лютого 2017 року.Проводимо даний культурно-спортивний захід вже в 5-й раз.Проводимо за підтримки Украінськоі діаспори в князівстві Андора,Посольства Украіни в Королівстві Іспанія та Князівсті Андора,Почесного Консульства в Князівстві Андора, Асоціаціі Професійних гірськолижних інструкторів Украіни
    ПРОГРАМА нашого заходу культурно-спортивно-ділова.В інтернеті за остані чотири роки проведення даного заходу е багато статей та відгуків про Украінський гірськолижний тиждень в Андорі 2013,2014,2015,2016 і вже скоро буде детально презентована Програма 2017 Андора.Краіна казкова.Запрошую всіх.

    Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *