“Українські дні” пройдуть у Вашингтоні 4-5 березня

“Українські дні” пройдуть у Вашингтоні 4-5 березня

4-5 березня Український конгресовий комітет Америки (УККА) – одна з найбільш потужних організації української діаспори в США – проведе серію заходів у Вашингтоні на підтримку України. Про це повідомили в Українській національній інформаційній службі, яка є вашингтонським бюро УККА у справах громадських відносин.

“Це дасть українській спільноті можливість висловити свою стурбованість перед членами Конгресу та спонукати їх продовжувати сприяння й підтримку сильної та ефективної зовнішньої політики США по відношенню до України”, – пояснили організатори мету проведення “Українських днів”.

До програми заходів включено: брифінг з українськими експертами для ознайомлення з останньою інформацією з України, розгляд питань щодо просування українських інтересів, зустрічі з сенаторами та конгресменами. У четвер відбудеться зустріч з членами Українського Кокусу в Конгресі, пройде мітинг під стінами Білого дому на підтримку України та проти агресії РФ, а також вшанування пам’яті Тараса Шевченка біля недавно відреставрованого пам’ятника Кобзареві.

“Українські дні” є надзвичайно важливою подією, оскільки це наша перша можливість в новому Конгресі 114-го скликання продовжити успішні зусилля, які ми мали минулого року з прийняттям Акту на підтримку свободи України. Наша мета в березні полягатиме в зміцненні найбільш нагальних потреб України, допомозі в забезпеченні її безпеки та збереженні територіальної цілісності й незалежності України”, – зазначили організатори.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *