Український емігрант – найбагатша людина Великобританії

Український емігрант – найбагатша людина Великобританії

Перелік найбагатших людей у Великій Британії оприлюднила Британська газета Sunday Times. Цього року його очолив Леонард Блаватнік – американський підприємець, емігрант із України.

За даними газети, цьогоріч його маєтки оцінюють у 13 мільярдів 170 мільйонів британських фунтів стерлінгів (близько 20 мільярдів доларів США), – повідомляє Радіо Свобода.

“57-річний Блаватнік інвестує в деякі галузі промисловості, засоби інформації й музику, а також бере участь у доброчинній діяльності”, – зазначається у повідомленні.

На другому місці списку найбагатших у Великій Британії вихідці з Індії, брати Срі і Ґопі Гіндуджа, промисловці і фінансисти. Минулого року вони очолювали перелік.

Як пише газета, Британію “заполонюють” нові гроші іноземців, і самі британці в переліку найбагатших у країні опускаються на нижчі місця.

Зокрема, королева Єлизавета ІІ за минулий рік “розбагатіла” на 10 мільйонів, і її маєток нині оцінюють у 340 мільйонів фунтів (близько 516 мільйонів доларів) – але, незважаючи на це, вона вперше взагалі не потрапила до списку 300 найбагатших у Великій Британії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *