Українська організація в Італії отримала почесну премію.

Українська організація в Італії отримала почесну премію.

Цьогоріч Україна стала почесним гостем міжнародної премії «Альбатрос». На церемонії, яка відбувалась у Неаполі, почесну премію вручили місцевій асоціації українців з міста Авелліно «Ucraini Irpini» за організацію благочинних концертів для допомоги дітям та потерпілим внаслідок конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Щороку на церемонію вручення нагород запрошують країну-гостя. Це робиться для того, щоб привернути до неї увагу з боку італійських ЗМІ. Цього року таким почесним гостем була Україна – передає кореспондент Радіо Свобода.

В травні у Неаполі, Римі та Мілані відбудуться виступи за участю заслуженого артиста України Тараса Курчика, який є ініціатором благодійного туру. Акцію підтримують також організація «Міст», ЮНІСЕФ регіону Кампанія, посольства України в Італії та при Святому престолі.

«Для нас це стала важлива нагода підтримати Україну і представити публіці проблематику цієї країни. Йдеться насамперед про загиблих і потерпілих дітей під час війни на сході України», − зазначила у коментарі Радіо Свобода президент премії «Альбатрос» Лючія де Крістофоро.

За її словами, почесна нагорода не передбачає фінансової підтримки – лише медійну.

Міжнародна премія «Альбатрос» діє в Італії з 2003 року. Її вручають за визначні заслуги у галузі літератури, музики, кіно, театру й журналістики.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *