Три плоди, які треба з’їдати щодня

Три плоди, які треба з’їдати щодня

Ці плоди містять речовини, які викликають відновлення тканин, що є в складі міжхребцевих м’яких дисків. Також ці речовини роблять ці тканини стійкішими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці починають самі ставати на відведені ним природою місця, без зовнішньої мануальної корекції.

Спробуйте так зробити – ви не впізнаєте свій хребет. Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються з їх суміші. Також це поєднання містить магічну силу, а також здатне підвищувати статеву силу чоловіків і жінок.

Курага або урюк, неважливо як називають сушений абрикос, поза сумнівом, одне, це просто криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси чинять сприятливу дію на сердечний м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. У складі цього “чудо-сухофрукту” – фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.

Інжир – профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитоподібної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишківника. Застосовується в якості народного засобу при лікуванні бронхіту.

Чорнослив – ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше, на що робить гарний вплив сушена слива – це шлунково-кишковий тракт. Настій з чорносливу сприяє позбавленню від закрепів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі.А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще і покращує зір.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *