Соляний розчин – найсильніший антисептик

Соляний розчин – найсильніший антисептик

Цей засіб здатен врятувати навіть від раку! Нове слово в медицині
Соляний розчин – найсильніший антисептик. Про це стало відомо за часів Другої світової війни. Коли лікарям бракувало ліків і дезинфікуючих засобів, соляний розчин з успіхом застосовувався для лікування серйозних поранень. І.І. Щеглов – хірург, який першим використав соляну пов’язку для лікування поранених солдатів. На великі рани наносилася серветка, змочена в гіпертонічному соляному розчині, і вже через кілька днів вони перетворювалися: ставали чистими і затягувалися новою сполучною тканиною. Сіль має абсорбуючу дію, витягаючи усі патогенні організми з пошкоджених тканин. Також сіль сприяє загоєнню і швидкій регенерації клітин. І ці дивовижні властивості солі можна застосовувати для лікування різноманітних захворювань!
Сольовий розчин допомагає вилікувати холецистит, нефрит, хронічний апендицит, запальні процеси в легенях, суглобовий ревматизм, остеомієліт, ускладнення, що виникають після алергічних реакцій, абсцеси і забиття. За допомогою сольових пов’язок можна лікувати кашель – досить нанести пов’язку на спину, і через кілька годин стан хворого покращає. Нежить, головні болі і бронхіт проходять, якщо накладати сольові пов’язки на ділянки голови, носа і шиї. Відомі випадки зцілення від раку за допомогою цього методу: рак шкіри і грудей проходив у пацієнтів, які використали чудодійну сіль собі на користь.
Сольовий розчин можна використати в пов’язці, але в жодному разі разі не в компресі. Щоб приготувати соляний розчин, покладіть в 1 літр води 90 г солі – приблизно 3 ст. ложки. Ретельно розмішайте суміш. У вас вийде 9-процентний сольовий розчин. Візьміть 8 шарів бавовняної марлі, відлийте частину розчину, просочіть ним марлю. Накладіть марлю на проблемну зону, забинтуйте її згори. Найкраще такі пов’язки робити на ніч.
Сольова пов’язка витягає з організму токсини і вбиває різні інфекції. Діючи локально, вона ефективно поглинає рідини з підшкірного шару і глибших тканинних шарів, видаляючи мікроби, віруси і інші хвороботворні мікроорганізми. Під час дії пов’язки відбувається оновлення тканин, покращується циркуляція крові і відтік лімфи. Так можна ліквідувати практично будь-яку хворобу!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *