Скульптури з лимонів і апельсин на фестивалі у Франції

Скульптури з лимонів і апельсин на фестивалі у Франції

Щорічно в Ментоні, на лазурному березі Франції, проходить фестиваль лимонів і апельсин. На це грандіозне дійство з’їжджаються тисячі туристів, щоб подивитися оригінальні скульптури, зроблені з цитрусових, які люблять усі без винятку і старий, і молодий у всьому світі.

original_skulpturyi-iz-limonov-i-apelsin-6

Барвистий фестиваль «Fete du Citron – 2015» в Ментоні, в цитрусовій столиці Франції, проводиться вже 82-й раз. Темою для фестивалю став Китай, з його традиціями і своєрідною древньою архітектурою. Ну це і зрозуміло, адже Китай в сучасному світі завойовує все більше популярності завдяки своїм досягненням.

original_skulpturyi-iz-limonov-i-apelsin-3

Фестиваль цитрусів в Ментоні проводиться в цей час року тому, що саме вкінці лютого тут збирається найбільший урожай цих плодів, і таким чином дозволяє забезпечити необхідною кількістю цих фруктів майстрів для створення скульптур. Адже щоб спорудити ці гігантські скульптури, які часом досягають десяти метрів заввишки, використовується більше 140 тонн лимонів і апельсин, а споруджують ці неймовірні шедеври 300 фахівців.

original_skulpturyi-iz-limonov-i-apelsin-4

Фестиваль лимонів і апельсин в Ментоні, крім гігантських скульптур з цитрусових, пропонує туристам ще й ряд незабутніх розваг – фестиваль Орхідей, дитячий фестиваль і нічне шоу у вигляді барвистого карнавальної ходи вулицями міста у супроводі «живої» музики різних танцювальних та музичних груп.

original_skulpturyi-iz-limonov-i-apelsin-1

original_skulpturyi-iz-limonov-i-apelsin-2

original_skulpturyi-iz-limonov-i-apelsin-5

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *