Простий спосіб діагностики нестачі йоду в організмі

Простий спосіб діагностики нестачі йоду в організмі

Сухість шкіри, тьмяність, випадання волосся, ламкість нігтів, набряклість, одутлість обличчя, згаслі очі, втома, сонливість, плаксивість і так далі – це усе нестача йоду в організмі.
Небезпека нестачі цього мікроелемента в організмі велика, оскільки на функції щитоподібної залози зав’язана не лише наша зовнішність, але і гормональна система.
У дітей нестача йоду виражається простіше – не може зосередитися на виконанні шкільних завдань, втомлюється, плаксивий.
Можна провести простий тест на наявність йоду в організмі. Розпочнемо з проби – увечері перед сном проведіть йодом три смужки – 10см – на зовнішній стороні правої руки – передпліччі.
Перша смужка – найсильніша за інтенсивністю кольору, друга – слабша, третя найслабша.
Уранці подивитеся на ці смужки. Який колір ваша шкіра ввібрала?
Якщо найслабшу смужку засвоїв організм – означає в організмі вистачає йоду, але для профілактики в осінньо-зимовий період підгодуєте його.
Якщо немає сліду від слабкої і середньої смужок – організму потрібен йод.
Якщо усіх трьох немає на шкірі вранці – біда!
Якщо всі три є – не спокушайтеся, можливо, ваша щитоподібна залоза вже не в змозі працювати в нормальному режимі, доведеться її завести!
Попередження тим, хто страждає ГІПЕРТИРЕОЗОМ – підвищена збудливість, пітливість, дратівливість – якщо ви проведете таку пробу, то у вас почастішає серцебиття, тому ця практика не для вас!
Лікування:
Малюватимемо.
Колір, інтенсивність йоду на шкірі буде той, що ВВІБРАЛА ВАША ШКІРА при проведенні проби!!! Перший вечір – малюємо пляму йодом розміром своєї долоньки на ПРАВІЙ нозі (попереду гомілки)
Другий вечір – малюємо пляму на ЛІВІЙ нозі
Третій вечір – малюємо пляму на ПРАВІЙ руці
Четвертий вечір – малюємо пляму на ЛІВІЙ РУЦІ! – це ударна доза, оскільки щонайближче до серця.
П’ятий вечір – малюємо на ЛІВІЙ нозі
Шостий вечір – малюємо на ПРАВІЙ нозі
Сьомий вечір – малюємо на ЛІВІЙ РУЦІ!
Схема проста – тільки не збийтеся!
І головне – не можна пропускати жодного вечора! Пропустили – тільки через 2 тижні розпочнете знову з проби.
Цю процедуру проводимо в осінньо-зимовий період. ВЛІТКУ – не МОЖНА!!!
Тепер кілька рецептів, де йод застосовують (тільки не поєднуйте ці рецепти з наведеною вище процедурою! Не те перевантаження по йоду вийде – сердечко пожалійте!)
При гінекологічних захворюваннях і запаленнях – змащувати шкіру живота (нижню частину) йодом – звичайна йодова сітка 3-5 вечорів підряд. Кілька крапель йоду в невеликій кількості води (молока) – при шлунково-кишкових захворюваннях.
При забиттях і розтягуванні зв’язок – йодова сітка на місце забиття кілька днів підряд.
При нежиті – йодні інгаляції (якщо немає алергії на йод!) – відкрити йод, глибоко вдихнути його пари кожною ноздрею (4-5 раз на день) – тільки не підносьте до носа відразу після відкриття і низько не нахиляйтеся.
При болях в спині – змішати 1 ч.л. йоду і 1 ч.л. лимонного соку. Змочити ватний тампон в цій суміші і протерти ним усю спину. Через 3-4 години попросите кого-небудь з близьких оглянути вашу спину. Ті місця, де йод знебарвився – проблемні! Їх слід змащувати цією сумішшю (готувати її кожного разу), поки спина не перестане боліти.
Білий йод – у ємність з йодом покласти пару пігулок аспірину і вийде білий йод для змащування шкіри. Це для тих, хто не хоче ходити рудим, в йодовій сітці. Усі йодові замальовки робити тільки на ніч, а якщо малюєте вдень, то – на вулицю не виходити і уникати протягів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *