Прем’єр-міністр Словацької Республіки привіз в Україну гуманітарну допомогу бійцям.

Прем’єр-міністр Словацької Республіки привіз в Україну гуманітарну допомогу бійцям.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прибув до Києва, аби зустрітись із керівництвом країни та передати гуманітарну допомогу українським бійцям. Власне з цього і розпочав свій візит в Україну глава словацького уряду. У Посольстві Словаччини відбулась церемонія передачі гуманітарної допомоги Міністерству оборони та Червоному хресту.

“Ми виходимо з того, що Словаччина є безпосереднім сусідом України, і ми бажаємо Україні усього найкращого. У такому дусі відбуватимуться й наші переговори і з Президентом України, і з Прем’єр-міністром”, – заявив Фіцо.

Словаччина надала Україні гуманітарної допомоги на суму 700 тис. євро. Зокрема, ліки, медпрепарати та одяг на суму 470 тис. євро передано Міноборони, ліки та одяг ще на 230 тис. євро отримало Товариство Червоного хреста України.

“Ми хочемо продовжувати надання гуманітарної допомоги Україні. Це розпочалося ще у 2014 році, ми поставляли на різних етапах, у різних об’ємах. Загальний обсяг гумдопомоги, наданої Україні торік, становив близько 900 тис. євро”, – сказав словацький прем’єр-міністр.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *