Президент Польщі у Варшаві відкрив фотовиставку про Євромайдан

Президент Польщі у Варшаві відкрив фотовиставку про Євромайдан

Президент Польщі Броніслав Коморовський та посол України Андрій Дещиця відкрили перед президентським палацом у Варшаві фотовиставку, присвячену Євромайдану.

“Це рік, тільки рік, або вже рік, який відділяє нас від дуже незвичайних подій, до яких слід повертатися в пам’яті, якщо хочеться зрозуміти сучасність, зрозуміти подальший розвиток української драми і одночасно – якщо хочеться зрозуміти шанси України і нашу польську активність у справах України”, – підкреслив Коморовський.

Броніслав Коморовський сказав, що Польща усім серцем підтримує Україну. “Це польське серце постійно диктує нам зацікавлення, позитивне ставлення і бажання допомогти зберегти незалежність України, і її право бути частиною західного світу”, – підкреслив Коморовський.

Він додав, що саме Майдан став значним викликом для світу, аби він “захотів допомогти Україні опинитися в безпечному демократичному, західному, європейському світі”.

У свою чергу посол України Андрій Дещиця подякував президентові і польському народові за міцну підтримку. “Ця підтримка є дуже важливою для України у боротьбі за демократію, волю, членство у Євросоюзі, а в цьому році є важливою у боротьбі за незалежність і боротьбу з агресором”, – наголосив посол.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *