Потужна практика очищення від негативу

Потужна практика очищення від негативу

 

Для того, щоб прискорити процес досягнення цілей, необхідно провести процес очищення від негативних думок.

Образи і негатив іноді настільки сильно перешкоджають нашому успіху, що ми просто не можемо повноцінно жити. Вони сковують нашу душу, а “невиплакана” грудка в горлі може навіть перерости в хворобу.

Після цієї практики у вас звільниться величезна кількість енергії, яку ви зможете направити на виконання своїх бажань. Вам стане легше дихати, деякі бажання почнуть виконуватися самі собою, можуть зрушитися з місця справи, які вам не вдавалося вирішити роками.

Найважливіше в очищенні – це пробачити усіх, хто вас коли-небудь скривдив і себе у тому числі. Ця процедура досить неприємна, але дуже важлива. Після того, як ви очистите свої думки, результати можуть прийти негайно. Для прикладу скажу, що після того, як я провела цю практику – наступного дня мені повернули велику суму боргу.
Отже, що ж необхідно для того, щоб пройти цей не зовсім приємний процес?
По-перше, чесно і відверто признайтеся собі в тих якостях свого характеру, які заважають вам спокійно жити, – це можуть бути заздрість, ревнощі, образа, злість, ненависть, комплекс неповноцінності і тому подібне. Можна навіть записати на папері ці якості. Найголовніше – будьте чесними з собою. Іноді дуже складно визнати, що ви заздрите або ревнуєте.

Закрийте очі і повільно уявляйте усе своє життя від моменту народження до сьогоднішнього дня. Не поспішайте, постарайтеся уловити усі подробиці.
Якщо ви хочете позбавитися від ревнощів, постарайтеся згадати, хто вам заподіяв в житті біль, після якого ви набули цю якість?
Можливо, вам коли-небудь зрадили, вас зрадили або кинули?
Згадуйте все настільки детально, наскільки це можливо.
Згадайте своє перше невдале кохання, зраду друзів, образи на батьків.
Саме тоді у вас зародився комплекс неповноцінності, нелюбов до себе.
Можливо, над вами сміялися в школі, або подруга сказала, що ви товста в цій сукні? Переживіть це ще раз.
Плачте, страждайте, перенесіть заново цей дитячий або вже дорослий біль.
Так, це дуже важко.
Але для того, щоб позбавитися від того, що вас мучить, необхідно пережити це ще раз. Коли ви випробували біль від нанесеної образи, згадали, хто її вам заподіяв, скажіть подумки цій людині “Я відпускаю тебе з Богом. Я прощаю тебе. Тепер я вільний”.
Це можуть бути навіть найближчі люди.
Щиро, усвідомлено пробачте їх. Плачте, кричіть, але потім відпустіть…

Звільніть місце для нового, світлого життя.
Якщо ви правильно все виконаєте, то відразу ж відчуєте втому і величезне полегшення. Потім прийміть душ і відпочивайте цього дня.
Запевняю вас, що наступного дня у вас почнеться нове життя – прекрасне, щасливе, наповнене чудовими подіями. І найбільша перевага полягає в тому, що ці негативні якості йдуть назавжди.
Вам набагато легше житиметься. Особисто я за допомогою цього методу позбавилася від дуже неприємних думок, які буквально віднімали у мене сили і енергію. А люди, яких я пробачила, через деякий час самі прийшли до мене і вибачилися.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *