Помер Ельдар Рязанов.

Помер Ельдар Рязанов.

Відомий режисер Ельдар Рязанов помер в лікарні в Москві у віці 88 років.

Лікарі протягом останнього тижня боролися за його життя, але врятувати режисера не вдалося.

Народного артиста СРСР Ельдара Рязанова госпіталізували через задишки 21 листопада. На цьому наполіг його лікуючий лікар. Медикам довелося проколоти легені, щоб викачати рідину. В наслідок цього у пацієнта розвинулася легенева недостатність, крім якої лікарі зафіксували ще й серцеву.

Протягом тижня медики робили все можливе, щоб допомогти Ельдару Олександровичу впоратися з важким станом. Проте, у ніч на 30 листопада в районі опівночі Ельдар Рязанов помер у лікарні у віці 88 років.

Ельдар Рязанов народився в 1927 році в Самарській області. В юності Рязанов мріяв стати моряком, пізніше – письменником. Однак, волею долі Ельдар Олександрович вступив до ВДІКу, який закінчив у 1950 році. Саме з цього моменту і пішла на зліт кар’єра відомого в майбутньому режисера «народних» комедій.

Глядачам Рязанов полюбився своїми фільмами «Бережися автомобіля», «Іронія долі, або З легким паром!», «Службовий роман» та багато інших.

На останньому році життя режисер мав серйозні проблеми зі здоров’ям. Він був кілька разів госпіталізований з підозрою на інсульт та інфаркт.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *