ПОЗБАВЛЯЄМОСЯ ВІД ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ В ДОМАШНІХ УМОВАХ!

ПОЗБАВЛЯЄМОСЯ ВІД ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ В ДОМАШНІХ УМОВАХ!

РЕЗУЛЬТАТ ДИВУЄ! В усіх є свої комплекси, один з них – це пігментні плями! Від них можна позбавитися в домашніх умовах і виглядати на всі сто!
Рецепти дуже прості.
Перше, чим хочеться поділитися – домашній пілінг. Для цього нам буде потрібно: 50 гр кефіру і по 10 пігулок аспірину і вітаміну С. Для кращого розчинення пігулки заздалегідь розітріть в порошок і змішайте з кефіром. Наносьте такий склад на обличчя треба всього на кілька хвилин, щоразу збільшуючи час дії. Можна змащувати тільки проблемні ділянки. Печія або пощипування мають бути терпимими, якщо відчуття такі, ніби вам в обличчя плеснули сірчаною кислотою – терміново змивайте склад. Після такого пілінгу добре зробити поживну маску, чудово підійде звичайна сметана, яка плюс до поживних властивостей має ще і відбілюючу дію.
Маска з лимонним соком проти пігментних плям .
Дуже ефективні маски з лимонним соком. Виходить ефект пілінгу, оскільки лимонна кислота має сильні кератолітичні і відлущуючі властивості. Найпростіше просто змащувати плями соком лимона, а можна змішати його з медом в пропорції 5 крапель соку на 50 гр меду. Поступово по крапельці можна додавати лимонний сік за умови доброї переносимості такої маски.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *