Пам’ять героїв Небесної сотні вшанували у Вашингтоні

Пам’ять героїв Небесної сотні вшанували у Вашингтоні

В п’ятницю у Вашингтоні, в день річниці трагічних подій на Майдані, відбувся благодійний концерт в пам’ять про героїв Небесної сотні.

Люди зібралися разом, щоб згадати і вшанувати подвиг героїв та зробити свій матеріальний внесок у боротьбу проти російської агресії.

“Ідея проведення такого концерту виникла давно, оскільки ми знали, що до річниці Майдану потрібно підготувати щось значиме”, – зауважив Руслан Замарай, віце-президент організації “United Help Ukraine”. Саме ця організація підготувала та провела цей захід.

Перед глядачами виступив колектив “Гердан” за участі Андрія Підківки, Соломії Горохівської, а також Оскани Скідан, які виконали українські етнічні твори та відому класику. Крім того, була представлена фотовиставка подій Революції гідності.

Кошти за продані квитки пожертвують на допомогу українським військовим.

“Ми плануємо зібрати близько 7 тис. доларів, частина з яких піде на організацію відправки медичного обладнання в Україну, інша – на закупівлю індивідуальних аптечок українським військовим”, – зазначив Руслан Замарай.

Благодійний концерт “Полеглі герої Небесної сотні” пройшов у приміщенні Посольства України в Вашингтоні. Серед запрошених були поранені активісти Майдану та учасники АТО в Україні. Під час заходу виступили також посол України в США Олександр Моцик і відома тележурналістка Мирослава Гонгадзе.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *