Освітні семінари для українців з питань безпеки праці в Польщі

Освітні семінари для українців з питань безпеки праці в Польщі

Через скрутну ситуацію в Україні, все більше українців, поспішно їде за кордон. Природне бажання вберегти себе та сім’ю від безробіття, часом призводить до цілого букету проблем. А причина більшості цих проблем — відсутність знань про свої права та можливoсті.

Організатор проекту, Агентство з працевлаштування EWL запрошує громадян України, які працюють або бажають працювати в Польщі взяти участь в безкоштовних освітньо-інформаційних семінарах.

Іноземці, що знаходяться на території Польщі хочуть якнайшвидше знайти роботу,  оскільки головною метою прибуття до Польщі є поліпшення своєї економічної ситуації або ситуації сім’ї, що залишилася в рідній країні. Тому вони часто погоджуються на нелегальне працевлаштування (тіньова сфера) або на погані умови праці. Іноземці часто не знають як вийти з такої ситуації, не знають можливих способів вирішення проблеми.

У ході реалізації безкоштовних семінарів учасники дізнаються:

як уникнути можливих загроз, як розпізнати небезпечні ситуації і нечесного роботодавця, який, наприклад, зволікає з підписанням трудового договору;

 якими аргументами користуватися під час переговорів з майбутнім роботодавцем так, щоб знав він, про те, що працівник знає про свої права і обов’язки та знає до кого звернутися за допомогою;

отримають також інформацію про методи пошуку легальної роботи і можливостi підвищення кваліфікації та вивчення польської мови.

Семінар адресований громадянам України, котрі мають польську візу, або отримали рішення польського консульства про видачу їм візи чи карти побиту – документів, що дозволяють залишитися в Польщі, впродовж, щонайменш, 12 місяців.

В даний час, триває реєстрація на семінари на такі терміни:

Київ:

21.03-22.03.2015

18.04-19.04.2015

Львів :

28.03-29.03.2015

25.04-26.04.2015

Навчання триватиме два дні і здійснюватиметься в 4 групи по 16 чоловік (всього 64 осіб). Організатори надають учасникам проживання та харчування впродовж усього терміну навчання. Заявки слід надсилати на адресу kontakt@bezpiecznapraca.info.pl . Термін подачі заявок дла семінарів в Україні до 15 березня 2015.

У разі виникнення питань, що стосуються семінару та анкет, будь ласка, зв’яжіться з одним з наших консультантів, за телефоном +48 727 819 819 і 48727811119.

Проект створений у співпраці з Євросоюзом та Фондом “Наш Вибір”.

Сторінка проекту: http://bezpiecznapraca.info.pl/ua/bezkoshtovni-seminary-dlia-inozemtsiv

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *