Нове слово в медицині

Нове слово в медицині

Соляний розчин – найсильніший антисептик. Про це стало відомо за часів Другої світової війни. Коли лікарям бракувало ліків і дезинфікуючих засобів, соляний розчин з успіхом застосовувався для лікування серйозних поранень. I. I. Щиглoв – хірург, який першим використав соляну пов’язку для лікування поранених солдатів. На великі рани наносилася серветка, змочена в гіпертонічному соляному розчині, і вже через пару днів вони ставали чистими і затягувалися новою сполучною тканиною. Сіль має абсорбуючу дію, витягаючи усі патогенні організми з пошкоджених тканин. Також сіль сприяє загоєнню і швидкій регенерації клітин. І ці дивовижні властивості солі можна застосовувати для лікування різноманітних захворювань!
Сольовий розчин допомагає вилікувати холецистит, нефрит, хронічний апендицит, запальні процеси в легенях, суглобовий ревматизм, остеомієліт, ускладнення, що виникають після алергічних реакцій, абсцеси і забиття. За допомогою сольових пов’язок можна лікувати кашель – досить нанести пов’язку на спину, і через кілька годин стан хворого покращає. Нежить, головні болі і бронхіт проходять, якщо накладати сольові пов’язки на область голови, носа і шиї. Відомі випадки зцілення від раку за допомогою цього методу: рак шкіри і грудей проходив у пацієнтів, які використали чудодійну сіль собі на користь.
Сольовий розчин можна використати в пов’язці, але в жодному разі не в компресі. Щоб приготувати соляний розчин, поклади в 1 літр води 90 г солі – приблизно 3 ст. ложки. Ретельно розмішай суміш. У тебе вийде 9-процентний сольовий розчин. Візьми 8 шарів бавовняної марлі, відлий частину розчину, просочи ним марлю. Наклади марлю на проблемну зону, забинтуй її згори. Краще всього такі пов’язки робити на ніч.
Сольова пов’язка витягає з організму токсини і вбиває різні інфекції. Діючи локально, вона ефективно поглинає рідини з підшкірного шару і глибших тканинних шарів, видаляє мікроби, віруси і інші хвороботворні мікроорганізми. Під час дії пов’язки відбувається оновлення тканин, покращується циркуляція крові і відтік лімфи.
Так можна ліквідовувати практично будь-яку хворобу!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *