Не зважаючи на перемир»я, українці в Італії продовжують допомагати бійцям у зоні АТО.

Не зважаючи на перемир»я, українці в Італії продовжують допомагати бійцям у зоні АТО.

Українці, які живуть в Італії, кожної суботи чи неділі передають на Батьківщину гуманітарну допомогу для українських бійців. І навіть зараз, коли після переговорів у Мінську, нібито оголошено перемир’я, діаспора продовжує надавати допомогу.

Про це на сторінках La Stampa пише кореспондент Флавія Амабіле.

“Вчора був перший день перемир’я, але українці настільки звикли до таких оголошень про припинення вогню, що не надають їм великого значення. На стоянці припарковані 50 фургонів. Окрім інвалідних крісел у них завантажують новенькі ліхтарики, сплетені вручну балаклави, ліки, бинти, ковдри, біноклі, обладнання для шпиталів, продукти харчування, ящики з апельсинами, светри, окуляри та багато іншого”, – йдеться в статті журналістки.

За її словами, із Риму фургони з гуманітарною допомогою за добу через Словенію і Угорщину доїжджають до Львова, де “волонтери визначають, куди що везти: в лікарні, на фронт, родичам солдатів чи сім’ям загиблих”.

“Україна в небезпеці, не будьте байдужими”, – написано на одній з вантажівок. Але цей заклик непотрібен, оскільки ланцюжок солідарності не зменшується з кожним тижнем”, – відмічає італійський кореспондент.

Флавія Амабіле зауважує, що у зборі гуманітарної допомоги беруть участь також  італійці, солідарні з Україною. Фургони з допомогою вирушають з Риму о 12:00 кожної суботи чи неділі.

“В Україні перемир’я, але ніхто в нього по-справжньому не вірить”, – йдеться в статті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *