НАЙПРОСТІШИЙ СЕКРЕТ ДОВГОЛІТТЯ

НАЙПРОСТІШИЙ СЕКРЕТ ДОВГОЛІТТЯ

В цій статті я відкрию вам найпростіший секрет довголіття.
Цей секрет описав ще Авіценна в своїх рецептах довголіття.
Він вважав одним з найістотніших чинників старіння «всихання організму». З цим погоджується і сучасна наука – з віком кількість води в організмі скорочується. Це призводить до згущення крові і лімфи, до зниження еластичності шкіри, м’язів, головного болю, болю в суглобах.
Що ж робити? Відповідь проста – зволожувати організм, насичувати його вологою, тобто пити воду.
Але коли, як і яку? Ви знаєте, що вода – основа нашого організму. І вода – носій інформації і енергії. Для передачі енергії в тілі також необхідна велика кількість води.
І головне – вода записує будь-яку інформацію, і погану, і хорошу. Можливі ви лаєтеся біля неї – запише негатив, музику хорошу даєте послухати або говорите їй слова любові – і вода запише позитив. А для здоров’я корисна лише позитивно заряджена вода!
Йоги радять пити воду вранці, лише не холодну, а тепло-гарячу, градусів близько 40.Пийте стільки, скільки зможете – 1 склянку, 2, 3. Починайте завжди поступово. Якщо воду ніколи раніше не пили з ранку і взагалі мало п’єте – почніть з пари ковтків і поступово, день за днем збільшуйте дозу.Чому корисна вода такої температури? Її ще називають «швидкою водою»? До речі, ви знаєте, де в організмі відбувається всмоктування води? Багато мені, чомусь відповідають, що в шлунку. У шлунку відбувається травний процес, а вода всмоктується в тонкому кишківнику. Швидка вода – означає вона швидко туди потрапляє, саме в тонкий кишківник! Якщо ви коли-небудь цікавилися будовою нашого шлунку, то бачили такі картинки. По краю шлунку йде жолобок для прямого проходу через шлунок, без затримки, що не вимагає переварювання. Лише вода! Ні чай, ні кава, жодні трав’яні настої, компоти! Для їх розщеплювання вже потрібні травні ферменти. А чому тепла? А холодну шлунок не пропустить безпосередньо, підігріватиме. А китайці вважають, що підігрів води і іншої їжі в шлунку відбувається за рахунок енергії нирок, тому категорично не радять пити холодну їжу. Тому як енергію нирок потрібно берегти і примножувати, а не витрачати даремно.
І ще один важливий момент. У шлунку у момент вступу води не повинен йти травний процес! Інакше всю воду мудрий організм направить на розбавлення травних ферментів, а не пропустить в кишківник! Отже, лише вода, лише тепла і натщесерце! Ось три умови прийому швидкої води. І не забудьте сказати їй слова любові і вдячності. І що ж ви отримаєте в результаті? Вода поступить безпосередньо не всередину клітки (внутріклітинна вода – це набряки). А міжклітинна вода – це розрідження крові і лімфи, зниження цукру і холестерину. Заповнюється дефіцит води, який накопичився вночі, – адже процеси в організмі йшли, а вступу води не було. А деякі ще і потіють вночі!
Вода зранку натщесерце змиває токсини, залишки неперетравленої їжі із стінок шлунково-кишкового тракту, сприяє випорожненню товстого кишківника. Готує ШКТ до роботи. Через півгодини можна буде поснідати. А правильна робота шлунково-кишкового тракту – застава засвоєння всіх живильних речовин і довгого здорового життя. Ось вам і секрет довголіття!
Згідно з медициною Тібету, вода чудово впливає на нервову систему – дозволяє зняти стрес (є відомий рецепт – після стресової ситуації випити маленькими ковтками склянку гарячої води – і вам відразу ж стане істотно легше, і організм “розчинить” стрес без шкоди для себе) зменшити тривогу і депресію. І ще зверніть увагу, що в тих, хто з ранку п’є гарячу воду, дуже мало зморшок! Я обговорювала це питання з багатьма знайомими косметологами, і всі вони підтверджують цю гіпотезу. До речі, кажуть, що як тільки жінки помічають, наскільки краще стає їх шкіра, багато хто починає пити не 1 склянку води зранку, а 2 або 3. І ефект посилюється. Коли пити воду? Краще всього з 5 до 7 ранку, і ввечері перед сном. Хоча пити чи ні перед сном – вирішувати вам.Якщо ви ніколи не п’єте на ніч, боячись набряків або нічних походів в туалет – то починати потрібно також поступово, привчаючи свій організм помалу. Але головне – пийте вранці! Можна трохи підкислити воду лимонним соком. Але ні чай, ні компот, жодна інша рідина воду не замінять.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *