Названі продукти, які позбавлять від жиру на животі

Названі продукти, які позбавлять від жиру на животі

Дослідження, проведене канадськими ученими з Макмастерского університету, підтверджує, що дієта з високим вмістом білків, малою кількістю вуглеводів і жиру робить позитивний вплив на статуру, зменшує жирові відкладення на животі і збільшує суху м’язову масу. Особливо у тому випадку, якщо білки потрапляють в організм з молочної продукції.
Порівнювалися три групи здорових жінок передклімактеричного віку, що мають зайву вагу або страждають ожирінням. Кожна група споживала малу, середню або велику кількість молочних продуктів разом з великим або малим об’ємом білків і вуглеводів. Упродовж чотирьох місяців пані виконували фізичні вправи сім днів в тиждень: по п’ять днів вони займалися аеробікою, а два віддавали важкій атлетиці. Підсумок такий: в усіх групах зафіксовано однакову втрату ваги, але ті, що отримували більше білку і молочних продуктів позбавлялися від більшої кількості жиру в цілому і жирових відкладень на животі, набирали більшу суху м’язову масу (до 700 грамів) і ставали сильнішими. Ті, в чиїй дієті був мінімум білків і молочних продуктів, втратили по 700 грамів м’язової маси. А у жінок, що споживали мінімум білків і середню кількість молочних продуктів, вага м’язів майже не змінилася.
Відмітимо, що при великій кількості в іжі білку і молока жирові відкладення на животі зменшувалися більш ніж в два рази порівняно з низькобілковою дієтою з мінімумом молочних продуктів.Черевний жир дуже погано впливає на серцево-судинне і метаболічне здоров’я, підкреслюють учені. Нинішня робота свідчить, що збільшення споживання кальцію і білку допомагає позбавитися від цього різновиду жирових відкладень.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *