Нагороду для Маркіяна Паславського просить у президента України УВКР

Нагороду для Маркіяна Паславського просить у президента України УВКР

Українська Всесвітня Координаційна Рада звернулася до Президента України Петра Порошенка з проханням відзначити (посмертно) вищою державною нагородою України «Зіркою Героя України» Маркіяна Паславського, американця українського походження, який загинув під Іловайськом захищаючи Україну.

19 серпня 2015 року, о 12.00 на Аскольдовій могилі відбудеться акція зі встановлення пам’ятника на могилі Марка Паславського. Запрошуються всі охочі вшанувати пам’ять загиблого героя.
Маркіян Паславський народився та виріс в Сполучених Штатах Америки. Навчався у найкращій військовій академії збройних сил США «Вест Поінт», був професійним військовим. Після проголошення Української незалежності у 1991 році, переїхав в Україну, де займався економікою.
З початком військової агресії на сході України, Маркіян відмовляється від американського громадянства, та приймає українське. Долучається до лав добровольчого батальйону «Донбас» та самовіддано захищає Україну разом зі своїми побратимами. Окрім цього, займається волонтерською роботою, допомагає військовим продуктами, формою та амуніцією.
18 серпня 2014 року Маркіян Паславський загинув в Іловайську під час виконання бойового завдання.

 Джерело: http://www.uvkr.org/news/8064

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *