Міжнародний Забіг Миру

Міжнародний Забіг Миру

21 березня 2015 року, у річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, команда з 12 сміливців вирушить у бігову подорож усіма країнами Європи. Один за одним члени команди долатимуть неймовірні відстані, незважаючи на час доби, погоду та інші перешкоди. За час пробігу, який триватиме 84 дні, команда розраховує подолати близько 20 тисяч кілометрів, відвідавши усі столиці Європи.

11016646_781345301947891_922241317_n

Забіг Миру — це безпрецедентний спортивно-масовий захід міжнародного масштабу, який об’єднає громадян більше 40 країн світу у прагненні до стабільності, миру та безпеки. Організаційну підтримку на усіх етапах забігу надають досвідчені волонтери, зокрема із Пласту – Національної скаутської організації України.

Учасники долатимуть надмарафонські дистанції, зустрічатись із представниками влади, бізнесу, громадських організацій та української діаспори, а також молитись за Мир в Україні та світі.

Жителям кожного європейського міста дякуватимуть за підтримку України в цей непростий для нас час. На будь-якому етапі забігу запрошуються усіх бажаючі долучитися, подолавши разом із основною командою будь-яку відстань — від кількох метрів до десятків кілометрів.

Також у рамках проекту у багатьох містах відбудуться зустрічі із представниками влади, бізнесу, громадських організацій та української діаспори, а також молитви за Мир в Україні та світі.

Зараз шукають пластунів, які готові долучитись до організації Забігу Миру у кожному місті, в якому бігтимуть: допомогти скласти маршрут пробігу по місту, організувати молитву за Україну, а також, можливо, цікаву зустріч, дискусію чи круглий стіл.

Забіг Миру покращить зв’язки між Україною та Європейським союзом і ще раз покаже, що ми — єдині. Разом подолаємо будь-які негаразди. Сильніші разом!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *