Молоді люди із США передали у Калуш речі для дітей

Молоді люди із США передали у Калуш речі для дітей

Члени Спілки української молоді в США у рамках акції “Теплом зігріємо серця” передали в Калуш (Івано-Франківськ) теплі речі, шкільні приладдя та іграшки для дітей українських бійців та дітей переселенців, які змушені були виїхати з окупованих територій.

Про це повідомляє прес-служба Калуської МО “Спілка української молоді в Україні” ім. Степана Бандери.

middle_5deae3f7ab8d06d7ae4a9d4920e3fddf

“Ми отримали понад 460 кілограмів вантажу для дітей українських бійців від американських осередків міст Йонкерс, Палатайн, Пасейк, Філадельфія, Гартфорд, Ньюварк-Ірвінтон, Гошен, Бофало та Випані. Також очікуємо на допомогу з міст Рочестер та Клівленд. Частину плануємо розподілити між родинами вимушених переселенців з українського Донбасу. Завдяки членству нашої організації в діаспорі ми охопили більше 80 дітей у Калуші“, – повідомляють в організації.

Близько сотні дітей із Калуша отримали подарунки від Спілки Української Молоді у США.

Пісенним подарунком для дітей був виступ ВІА “Передзвін”, представників організацій “СУМ в Україні” та “Сім’я Захисника”.

img_7596__large

Діти намалювали малюнки для воїнів АТО.

До кожного подарунку діти отримали по примірнику дитячого пригодницького журналу “Крилаті”, який видає Спілка української молоді в Україні.

img_7629__large

“Українці всього світу сьогодні гуртуються, щоб підтримати у важкі часи свій прабатьківський край. Нині можна багато прочитати чи почути про ту суттєву допомогу, яку надає діаспора різних країн українським бійцям. Наша акція спрямована на дітей військових, які також потребують підтримки”, – зазначають організатори.

Також Юнацтво СУМ в Америці написало листи українським військовим та своїм ровесникам, які обов’язково будуть передані адресатам.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *