Методика очищення кишківника

Методика очищення кишківника

Відомо, що для позбавлення від багатьох захворювань досить очистити кишківник від слизу, калових каменів, паразитів. За 70 років життя через кишківник проходить 100 тонн їжі і 40 тисяч літрів рідини. Підсумок: в кишківнику скупчується більше 15 кг калових каменів, токсичних відходів життєдіяльності, що отруюють кров і завдають непоправної шкоди нашому організму. Про те, що кишківник забруднений, свідчать часті закрепи, порушення обміну речовин, цукровий діабет, алергії, зайва або недостатня вага, хвороби нирок і печінки, хвороби слуху і зору, шкіри, волосся, нігтів, системні захворювання, починаючи від артриту і кінчаючи раком. За допомогою клізм відбувається очищення тільки невеликої ділянки товстої кишки (40-50 см). Промивання кишківника за допомогою апаратури досить дорого, вимагає часу і порушує мікрофлору кишківника .
Застосування всередину по 1-2 десертних ложок спеціального борошна з насіння льону дозволяє впродовж 2-3 тижнів повністю очистити товстий і тонкий кишківник від багаторічного слизу і калових каменів, паразитів. При цьому повністю зберігається мікрофлора кишківника.
Увага! Ця методика сприяє швидкій нормалізації ваги і спалюванню жирових відкладень. Борошно з насіння льону (має бути свіжозмеленим!!!) здатне сорбувати і виводити з організму токсичні речовини, шлаки, знижувати рівень холестерину в крові. Вона має широкий протипаразитарний спектр дії; чинить згубно дію на багато видів гельмінтів, грибки, віруси. Льон має позитивний ефект на регуляцію ліпідного обміну. Показання до застосування: запальні процеси слизових оболонок верхніх дихальних шляхів; шлунково-кишкового тракту, гастрити, коліт; виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки; захворювання сечовивідних шляхів – пієліт, цистит, надмірна маса тіла, порушення ліпідного обміну. Ефективно для щоденного застосування з профілактичною метою.
Спосіб застосування : використовується як компонент для приготування блюд з протипаразитарними властивостями по 1 чайних ложці на одну порцію. Очищення кишківника
1 тиждень: 1 десертна ложка льняного борошна крупчастого млива 100 г йогурту або кефіру 2 тиждень: 2 десертних ложки льняного борошна крупчастого млива 100 г йогурту, сметани або кефіру.
Цю суміш вживати замість сніданку. Товстий і тонкий кишківники очищаються від слизу і калових каменів, паразитів, при цьому повністю зберігається мікрофлора кишківника. Сметану можна замінити будь-яким кисломолочним продуктом. В період чищення обов’язково дотримуватися водного режиму: пити воду до 2 літрів в день.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *