Конституції України 19 років

Конституції  України  19 років

28 червня 2015 року Конституція України відзначає свій 19-й День народження.

Конституція – це головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Ukraine1

Першу Конституцію незалежної України Верховна Рада України прийняла 28 червня 1996 року. Того дня депутати працювали всю ніч з 27 на 28 червня.

Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту – про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Сьогодні, аби захистити своє право бути незалежною та суверенною Україна вимушена воювати. Її кращі сини та доньки боронять її східні рубежі. Але цього разу українці не віддадуть ворогу свою свободу та незалежність. Цього разу перемога буде повна і беззастережна.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *