Керування розумом: цілюща сила свідомості

Керування розумом: цілюща сила свідомості

Чи є керування розумом кращим цілющим засобом, відомим людству? Так!!!
І тільки воно. Звичайно, спосіб життя, харчування, чинники довкілля впливають на добробут людини. Але якби режим харчування, медичне обслуговування і довкілля гарантували здоров’я, люди, які правильно харчуються і живуть в “чистих умовах”, не хворіли б зовсім.
Отже, є ще якийсь чинник! Цей чинник – розум. Зрештою саме розум є вирішальним чинником, визначальним, чи зможете ви протистояти хворобі або ні; зможе ваше тіло зцілитися або ні. Ви чули, що “сміх – кращі ліки”. Насправді, це означає “розум – кращі ліки”.
Як керування  розумом може вплинути на здоров’я?
Відомо, що налаштування свідомості пацієнта впливає на процес зцілення. Свідомість є причиною виникнення і подолання 90-та хвороб.
Ця переконлива цифра чітко показує, наскільки велика потужність свідомості. Ви могли помітити, що в цілому нещасні люди схильні часто захворювати на роботі від найлегшого протягу, тоді як щасливі люди залишаються здоровими. Це не збіг!
Ще один чинник – стрес. Важко бути щасливим під вантажем негативного стресу. Стрес призводить до підвищеного вироблення стресових гормонів в мозку, і це порушує природний баланс в організмі, ослаблюючи його. Ви коли-небудь помічали, що ви більше вразливі до застуди та інших хвороб відразу після періодів, що характеризуються підвищеним рівнем стресу?
Чи знали ви, що хворіючи, ви постійно повторюєте: “Ооо. Я такий хворий. У мене все болить. Я хочу просто доповзти до ліжка і померти”, – ви подовжуєте хворобу?
Якщо ви використовуєте негативні висловлювання під час хвороби, це призводить до фізичних наслідків під натиском негативних думок і емоцій.
Стан розуму впливає на стан тіла, і стан тіла впливає на стан розуму. Одне не може бути окремо від іншого! Саме тому контроль розуму допомагає зберігати баланс. Ви можете навчитися робити значний вплив на стан свого тіла, правлячи своїми думками і емоціями. Тому цілісне зцілення (чи зцілення розуму, тіла і духу) – найефективніший з існуючих методів зцілення. Контролюючи розум, ви набуваєте влади над своїм здоров’ям.
Стимулюйте природні цілющі здібності вашого тіла.
Ви можете навчитися ефективніше керувати вашим розумом, застосовуючи деяку техніку методу Сільва.
Розвивайте цілюще мислення образами. Коли ви розслабляєтеся , візуалізуйте себе абсолютно здоровим.
Візуалізуйте себе в теперішньому часі як сильну, здорову людину, повну життєвої енергії. Квантова фізика, а також деякі великі мислителі довели: те, про що ви думаєте, трапляється насправді. Це дуже важливо, коли йдеться про ваше здоров’я і добробут! Використовуючи метод Сільва, ви можете навчитися ефективно візуалізувати абсолютно здоровий стан, тим самим стимулюючи здібності організму до самозцілення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *