З Москви до Києва переїхала російська група Tokio

З Москви до Києва переїхала російська група Tokio

З Москви до Києва переїхала російська група Tokio, на чолі з уродженцем Кривого Рогу Ярославом Малим. Про це Cultprostir розповів соліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

«Мені сьогодні дзвонив Ярослав з групи Tokio, вони переїхали до Києва. Тепер у мене буде можливість частіше бачитися зі своїм старим знайомим. Мені здається, нашого полку прибуло. Тепер у нас більше хороших класних музикантів. Нехай так буде і надалі», – сказав Хливнюк.

Виконавчий директор музичного лейблу Machete records, до якого входить група Tokio, підтвердив цю інформацію, заявивши, що переїзд відбувся ще півроку тому. «Рік тому Ярослав переїхав до Києва, підтримавши майдан в Україні. І півроку тому перевіз сюди сім’ю. Зараз ми призупинили свою діяльність у Москві, відмінили через війну всі концерти в Москві і залишилися тут», – розповів виконавчий директор.

Виконавчий директор стверджує, що повертатися в Росію група не збирається. Група Tokio була створена в 2002 році. На сьогодні в її активі чотири студійні альбоми і близько двадцяти відеокліпів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *