Значні кошти українській армії передає співак Іван Дорн.

Значні кошти українській армії передає співак Іван Дорн.

Шоумен та волонтер Сергій Притула, який від самого початку російської агресії активно займається волонтерством, опублікував на своїй сторінці у Facebook розповідь про те, скільки пожертвував на АТО співак Іван Дорн: “За гроші, які мені давав Іван Дорн, я восени купував джип для хлопців у АТО, оптику, шоломи… Гроші були великі і, що важливо, у валюті”.

Спочатку вибух у соціальних мережах спричинив виступ Івана Дорна на “Новій хвилі” у Юрмалі у футболці із тризубом та подальша реакція на це в РФ.

Згодом на адресу співака посипалися звинувачення, що він не скасовує концертів в Росії.

“За останній рік суспільство дуже поляризувалося і перестало сприймати артистів виключно крізь призму їх творчості. На передній план вийшли інші аспекти. Наприклад, наявність чи відсутність патріотизму. При чому до цього питання люди, в основній своїй масі, ставляться доволі поверхнево: відмовився від гастролів по Росії – патріот! Не відмовився – запроданець!, – написав Сергій Притула, –  …Позавчора Іван підвіз ще 10 000 Euro. За 3500 я вчора купив прилад нічного бачення. На наступному тижні візьму ще 2. Кожен такий прилад дозволяє зберегти десятки життів. Кожного разу, купуючи щось за його кошти, я перепитував, чи можна згадати про це у пості на ФБ. Казав, що не треба. Позавчора перший раз сказав: «Як хочеш». Видно, добре допекли”.

«Серед українських виконавців є такі, “в яких “стріли” запускаються геть несправедливо. Вони терплять і продовжують забезпечувати наших бійців. На десятки тисяч доларів. Інкогніто. Через близьких посередників. Вихід з ситуації один: дати спокій всім і займатись більш нагальними справами. Час сам все розставить по своїх місцях”, – зазначає волонтер.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *