За звільнення Надії Савченко пікетують У Санкт-Петербурзі

За звільнення Надії Савченко пікетують У Санкт-Петербурзі

Коаліція “Демократичний Петербург” вчора, у четвер, оголосила про початок чотириденної акції за негайне звільнення незаконно ув’язненої в московському СІЗО української льотчиці Надії Савченко.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Шість активістів стали в одиничні пікети на Невському проспекті в центрі міста з плакатами: «Свободу Надії Савченко», «Не дайте померти Надії!»”, – йдеться у повідомленні.

Організатори акції  роздавали перехожим листівки, в яких розповідається історія українки, яку звинувачують у причетності до вбивства російських журналістів і в незаконному переході російського кордону.

“За цей час російські органи слідства так і не змогли пред’явити їй ясного звинувачення, раз за разом продовжуючи її утримання під вартою. Те, в чому її звинувачують зараз, абсурдне і повністю спростовується доказами захисту, адже Надію взяли в полон за півтори години до трагедії з журналістами, тоді вони ще навіть не виїхали з готелю на місце обстрілу”, – зазначається в листівці.

Кампанія під загальним гаслом «Не дайте померти Надії!» має тривати щонайменше 4 дні. З четверга до суботи будуть відбуватись одиничні пікети на Невському проспекті. А вже у неділю, 8 березня, можливо, організують більш масову акцію.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *