Закони Всесвіту

Закони Всесвіту

1. Закон порожнечі. Якщо вам потрібні нові черевики, викидайте старі. Якщо вам потрібний новий одяг, почистіть вашу шафу. Ви повинні добровільно розлучитися з вашими стереотипами.

2. Закон циркуляції. Будьте готові відпустити щось, чим ви володієте, щоб отримати щось, що ви бажаєте.

3. Закон уяви. Спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. Бережіть цей опис де-небудь під рукою, і у вільний час перечитуйте його.

4. Закон творчості. Людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції та уяви.

5. Закон подяки і отримання. Якщо ви віддаєте щось, то це повертається в десятикратному розмірі. Коли ви отримуєте блага, дуже важливо ділитися ними з оточенням. Якщо у вас – дар, і ви не використовуєте його, то ображаєте вашу Божественну суть. Щоб з належною шанобливістю відноситися до своїх здібностей, ви повинні радіти дарам і розділяти їх з іншими. Якщо ви робите це, ви притягуєте ще більше благ у своє життя.

6. Закон десятини. Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це просто закон вдячності джерела підтримки – всього, що ви маєте. Ви ніколи не знаєте, як ваша десятина повернеться до вас. Гроші – звичайне явище. Але вона також може прийти у вигляді примирення з кимось, з новими дружніми стосунками, у вигляді одужання і т.ін.

7. Закон всепрощення. Якщо ви не можете прощати людей, ви не можете приймати своє багатство. Якщо ваша душа заповнена ненавистю, любов не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбавитися від негативних почуттів, які пожирають вас і не дають вам спокою.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *