“Журнал Натхнення”

“Журнал Натхнення”

“Журнал Натхнення”
1. Вдихайте майбутнє, видихайте минуле.
Не має значення, де ви, і через що вам доведеться пройти, завжди вірте, що є світло у кінці тунеля. Ніколи не чекайте, не припускайте і не вимагайте. Просто робіть те, що ви можете зробити, а решта нехай буде так, як буде. Тому що як тільки ви зробите те, що можете, станеться те, що повинно було статися, або ви побачите наступний крок, який треба зробити.
2. Життя може бути просте.
Просто сфокусуйтеся на якійсь одній речі. Ви не повинні робити все відразу, і ви не повинні робити все прямо зараз. Дихайте, живіть, і робіть те, що прямо перед вами. Те, що ви вкладете в життя, життя віддасть вам через деякий час.
3. Нехай інші приймають вас такими, які ви є, або не приймають зовсім. Говоріть правду, навіть якщо ваш голос тремтить. Йдіть упевнено своєю стежкою, і не чекайте від інших розуміння вашого шляху, особливо, якщо вони не знають, куди ви йдете.
4. Ви не та людина, якою були раніше, і це нормально.
Ви пройшли через численні зльоти і падіння, щоб стати тим, хто ви зараз. За минулі роки сталося багато всього, що змінило ваші погляди, піднесло вам уроки і змусило вас зміцніти духом. Дайте відповідь їм: “Звичайно, я змінився. Так завжди відбувається в житті. Але я все та ж людина, просто трохи сильніша, ніж була раніше”.
5. Все, що відбувається, допомагає нам рости, навіть якщо це важко зрозуміти зараз. Обставини увесь час направлятимуть, змінюватимуть і удосконалюватимуть вас. Тому, що б ви не робили – продовжуйте сподіватися. Сама тоненька нитка перетвориться на найміцнішу мотузку. Дозвольте надії стати вашим якорем, повірте в те, що це ще не кінець вашої історії, і що відлив зміниться приливом, який зрештою принесе вас до тихих берегів.
6. Не прагніть бути багатим, прагніть бути щасливим.
І коли ви станете старші, ви бачитимете цінність речей, а не їх ціну. Врешті-решт, ви прийдете до розуміння того, що кращі дні – це ті, в які ви посміхаєтеся без якого-небудь екстраординарного приводу. Цінуйте моменти і будьте вдячні за них, не відшукуючи нічого, нічого більшого. У цьому і є суть істинного щастя.
7. Будьте рішучими і життєрадісними. Зрозумійте, що велика частина ваших страждань і невдач обумовлені не обставинами, а вашим відношенням до них. Посміхніться тим, хто заздрить вам і намагається зашкодити, покажіть їм щось, чого бракує в їх житті, чого вони ніколи не зможуть відібрати у вас.
8. Будьте уважні до тих, хто вам дорогий.
Іноді, коли кохана людина говорить: “Я в порядку”, треба поглянути йому в очі, міцно обійняти і сказати: “Я ж знаю, що ні”. І не треба засмучуватися, якщо вам здається, що деякі люди згадують про вас, тільки коли ви їм потрібні. Знаходьте задоволення в тому, що для інших людей ви – маячок світла, до якого вони йдуть, коли їх життя оточує пітьма.
9. Іноді ви повинні відпустити людину для того, щоб він зміг рости.
Тому що головне в його житті – не те, що ви робите для нього, а те, що ви навчили його робити для самого себе, щоб стати успішним.
10. Іноді, щоб отримати результат, вам треба віддалити від себе людей, які не розділяють ваші інтереси. Це дозволить звільнити місце для тих, хто підтримує вас у вашому баченні себе. Це відбувається мимоволі у міру вашого зростання. Коли ви дізнаєтеся, хто ви, і чого ви хочете, ви почнете розуміти, що люди, яких ви знали, не завжди дивляться на речі так, як ви. Так ви можете зберегти прекрасні спогади, і дозволите собі рухатися далі.
11. Краще обернутися назад і сказати “Я не можу повірити, що зробив це”, ніж сказати “Мені шкода, що я зробив це”.
Врешті-решт, люди у будь-якому випадку судитимуть про вас. Тому не треба жити усе життя, намагаючись справити враження на інших. Живіть, щоб справити враження на себе. Любіть себе настільки, щоб не знижувати свій рівень для інших.
12. Якщо ви чекаєте щасливого закінчення, але не бачите його, можливо, прийшов час шукати новий початок.
Подивіться на себе з боку і прийміть той факт, що ви теж маєте право час від часу здійснювати помилки. Тільки так ви вчитеся. Сильні люди сміються над проблемами щирим сміхом, вони набули цього уміння у важкому бою. Вони посміхаються, тому що знають, що не дозволять нічому тягнути їх вниз, і вони йдуть назустріч новому початку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *