Данія і Польща вважають себе одними з найбільших друзів України у ЄС

Данія і Польща  вважають себе одними з найбільших друзів України у ЄС

Міністр закордонних справ Данії Мартін Лідеаард під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком та главою МЗС Польщі Гжегожем Схетиною заявив, що датські інвестори зацікавлені у співпраці з Україною і чекають на успіх у проведенні нею реформ – иповідомляє прес-служба Глави держави. Він відзначив, що Польща і Данія сьогодні разом в Україні, оскільки вважають себе одними з її найбільших друзів у ЄС. Так, метою спільного візиту голів МЗС Данії і Польщі є вираження солідарності з українським народом.

“Ми єдині в нашій політиці щодо підтримки України. Ми досі стоїмо з вами пліч-о-пліч і визнаємо, що Росія не докладає достатньо зусиль для деескалації. Ми пильно стежимо за ситуацією”, – наголосив Лідеаард.

У свою чергу, глава МЗС Польщі наголосив на важливості для розбудови співпраці Саміту у Ризі, який пройде у травні цього року.

Схетина також заявив про важливість продовження втілення реформ в Україні, особливо – антикорупційної реформи і децентралізації влади.

“Ми намагаємось вибудувати сприятливу атмосферу навколо України. Ми продовжуємо підтримку України на її європейському шляху”, – резюмував польський міністр.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *