Гороскоп на тиждень від 9 до 15 листопада від Івана Круп”яка.

Гороскоп на тиждень від 9 до 15 листопада від Івана Круп”яка.

 

oven

Овен

Цей тиждень потребуватиме від вас порядку і дисципліни. Організованість на кожному кроці. Плануйте подальші дії відповідно до зміни ситуації, вивчайте ті можливості, які вам пропонують. Не відходьте зараз від того, що маєте. Уважно на проїжджій частині і в дорозі.

telec

Телець

Вдалий час для звернення в різні державні, комунальні, медичні установи. Досить вдалий період для вирішення сімейних питань, а також оформлення різних цінних паперів. Можете змінювати або покращувати свої житлові умови, працюйте на перспективу в цьому плані. Купуйте нерухомість, або ділянку під будівництво.

bliznecy

Близнюки

Тиждень реалізації творчих і виробничих проектів. Працюйте з партнерами по бізнесу і особливо зарубіжними, якщо такі у вас є. Перша половина тижня буде сприятливою для вирішення одноденних потреб і завершення раніше розпочатих. Більше працюйте з інформацією.

rak

Рак

Чудовий час для вирішення бізнесових проектів. Ваші прибутки мають зростати. Вдалий час для покупок і оновлення гардеробу. Постарайтесь ставитись до грошей ощадливо, будь-яка зайва річ теж має бути добре обдумана. Дерзайте, вам все має вдаватися. Без особливих затрат можете багато зробити. Саме зараз можете переконатися, хто для вас є справжнім другом, а хто ні.

lev

Лев

Тиждень, коли в першій половині потрібно діяти стримано і дуже обережно. Не висувайте своєї голови там, де вас не чекають. У середу обережно за кермом і в роботі з механізмами. В другій половині тижня більше дій і сміливих рішень. Старайтесь вирішувати затяжні питання різних сфер життя. На четвер плануйте потрібну зустріч. Вихідні теж не пропустіть, адже осінь іде до завершення.

deva

Діва

Тиждень можна віднести до двох періодів. Перший буде досить складним і не зовсім вдалим. Ви плануватимете одне, а буде виходити щось інше. Всі виробничі і фінансові проблеми вирішуйте вже в другій половині тижня. Призначайте зустрічі з партнерами по бізнесу. Відправляйтесь у поїздки, приймайте гостей.

vesy

Терези

Тиждень буде насичений різними подіями, яких ви не планували. Ваша діяльність буде настільки барвистою, що інколи буде здаватися, що ви ніби не в своїх санях. Але твердо почувайтесь — саме ці «сани» є вашими. Комусь може солідно поталанити у виграші, або змаганнях. У вихідні більше уваги близьким і рідним.

skorpion

Скорпіон

Як би ви не старалися, а життя буде вносити свої корективи. Все, чого хочете досягти, маєте дуже хотіти і, попри всі негаразди, воно буде вашим. Робота буде ладитись, матимете моральне задоволення і впевненість. Оточуючі партнери по роботі будуть ставитись до вас досить добре, прислухатимуться до ваших порад.

strelec

Стрілець

Тиждень буде напруженими у стосунках з друзями, колегами по роботі, а також дітьми, коханою особою, можуть виникнути якісь розборки з сусідами. Можливі переміни у приватному житті, хтось покине свого партнера, а хтось вирішить почати життя з чистого аркуша. Саме зараз рішучих перемін робити не варто.

kozerog

Козеріг

У першій половині тижня будьте дуже уважні в людних місцях, за кермом, пильнуйте своїх речей. Не залишайте де попало авто, або інші засоби пересування. У вас з’явиться шанс заробити непогану суму у другій половині тижня, вийдете на контакт з впливовою особою.

vodoley

Водолій

Приділіть увагу своєму бюджету. Добре розрахуйте і плануйте прибутки і витрати вже до кінця року, бо у декого гроші можуть стати причиною сварок, якихось вияснень, навіть звинувачень. Фінансові питання вирішуйте у другій половині тижня. Покупки плануйте на вихідні.

ryba

Риби

Здебільшого вас ніколи не підводила інтуїція. Вона завжди підказує що, де  і коли потрібно робити. Саме на цьому тижні внутрішній голос вас не зрадить. Свої плани розраховуйте так, щоб перша половина була тихішою, а друга бурхливою і активною.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *