ВПРАВИ ДЛЯ ОЧЕЙ

ВПРАВИ ДЛЯ ОЧЕЙ

Вправа 1.
Кругові рухи очей по 10-16 разів в кожен бік. Рухи виконуються повільно і рівномірно. Проводимо подумки лінію очима. Дуже важливо, щоб лінія була рівною. Як правило, ви настільки напружені, що ваше поле зору стає дуже вузьким. Здорова людина здатна вільно обертати очима.
Обмеження кругового руху очей говорить про те, що є інформація, яку ви не пропрацювали або не звернули на неї увагу. У тому місці, де ваше око перескакує, слід зупинитися і уважно розглянути.
Існують речі, від яких ви відвертаєтеся, не хочете лізти, розбиратися, вирішувати проблеми, доки “смажений півень не клюне”. З медичної точки зору обмеження обертальної здатності очей говорить про можливий інсульт.
Отриману інформацію слід прийняти і розібрати.
Найпростіше це зробити шляхом вправ, які допоможуть відновити здатність очей до кругових рухів.
Вправа 2. Рух очей за формою цифри 8. Центральною точкою обертання є перенісся. Виконується по 10-16 разів в кожен бік.
Вправа 3.
Повороти очей вправо-вліво 10-16 разів.
Вправа 4.
Повороти очей вгору-вниз 10-16 разів.
Вправа 5.
Фокусування погляду на кінчику носа з перенесенням фокусу на віддалену точку. Точка може бути віддалена від вас на відстань від 2 до 20 метрів.
Вправа 6.
Повторюється вправа 2.
Вправа 7.
Повторюється вправа 1.

МАСАЖ ОЧЕЙ
Кінчиками мізинців або середніх пальців робимо 36 разів в кожен бік кругові рухи в області внутрішніх кутів очей. Тут розташовується дуже важлива парна точка цин-мин, потім масажуються зовнішні куточки очей.
Зовнішньою стороною першої і другої фаланги вказівних пальців проводите зворотно-поступальні рухи, що масажуються, по верхній очній орбіті, яка розташована в ямці між оком і під дугою брови. Проводиться 14 рухів.
Теж виконується і в частині нижньої орбіти ока. Закриваємо очі. Кінчиками вказівного і великого пальців захоплюємо і відтягуємо верхню повіку, потім відпускаємо. Вправа виконується 6 разів. Теж і з нижньою повікою.
Потім розтираємо долоні так, щоб вони як слід, нагрілися і прикладаємо до очей, виконуємо по 10 кругових рухів очима в кожен бік. Закриваємо очі, потім повільно широко їх відкриваємо і знову повільно закриваємо.
Після виконання вправ деякий час сидимо із закритими очима в розслабленому положенні.
З іншою технікою поліпшення зору, Ви можете ознайомитися в книзі “Даоські практики поліпшення зору” Чиа Мантэк, Левански Роберт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *