Вправа “Вакуум у животі”

Вправа “Вакуум у животі”

“Вакуум у животі” вважається однією з найефективніших вправ для підвищення тонусу внутрішніх поперечних м’язів живота і надання йому плоскої форми. Цікаво, що ця вправа зустрічається так само і в йозі.
Завдяки цій вправі всього за три тижні можна істотно зміцнити внутрішні м’язи живота, що призведе до зменшення об’єму талії і поліпшення як форми пресу, який стане плоским, так і фігури в цілому.
“Вакуум у животі” – правильна техніка
Вправу “вакуум у животі” необхідно виконувати як лежачи, так і стоячи або нахилившись вперед. Враховуючи те, що це в першу чергу зміцнююча вправа, виконувати її треба як можна частіше, або як мінімум 5 разів на тиждень.
Ви повинні звикнути до того, що поперечні м’язи живота мають бути постійно напружені, – буквально через кілька тижнів вони увійдуть до тонусу, і вам більше не доведеться докладати зусиль, щоб це контролювати.
1. Початкове положення – лежачи на спині, руки уздовж тіла, зігнуті в колінах ноги стоять на підлозі, м’язи розслаблені. Повільно видихніть, поступово звільняючи легені від повітря, не напружуючи при цьому жодних м’язів тіла.
2. Звільнивши легені від повітря, почніть напружувати м’язи живота, намагаючись втягнути його як можна сильніше. Дихання при цьому зупинене. У нижній точці зафіксуйте положення живота на 10-15 секунд, потім зробіть маленький вдих, продовжуючи втягувати живіт.
3. Зробивши маленький вдих, не поспішайте розслабляти живіт – напружте м’язи живота і замріть ще на 10-15 секунд, потім знову втягніть живіт, зберігаючи при цьому напругу м’язів пресу. Якщо вам складно затримувати дихання, робіть маленькі вдихи.
4. Видихніть, розслабте живіт, зробіть кілька вільних вдихів-видихів, потім знову звільніть легені від повітря, і втягніть живіт якомога сильніше. Втягнувши, постарайтеся напружити м’язи живота, а потім виштовхніть живіт вгору, не вдихаючи при цьому
(з “Секрети жіночої краси”)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *