ВОЛОДИМИРА ІВАСЮКА ВБИВ КДБ.

ВОЛОДИМИРА ІВАСЮКА ВБИВ КДБ.

Після поновлення у 2014 році Генеральною прокуратурою України розслідування обставин смерті  Володимира Івасюка стало відомо: український композитор не вчиняв самогубства, його насправді вбив КДБ.

Про це інформує «Преса України».

Роман Федик, прокурор Львівської області, заявив, що відомого композитора та співака Володимира Івасюка насправді вбили співробітники КДБ. Це довели слідчі прокуратури.

«Слідчі прокуратури зібрали безперечні докази того, що у 1979 році співака Володимира Івасюка вбили співробітники КДБ. Коли тіло улюбленця народу знайшли у Брюховицькому лісі, радянська влада поспішила визнати, що Володимир Івасюк вчинив самогубство. Люди відмовлялися в це вірити. У 2014 році Генеральна прокуратура поновила розслідування цієї справи. Сьогодні можу заявити, що нам вдалося знайти свідків та беззаперечні докази вбивства Володимира Івасюка працівниками КДБ. Оскільки справа стосується працівників спецслужби колишнього СРСР, матеріали розслідування ми передали військовій прокуратурі», – заявив прокурор.

Володимир Івасюк – один із основоположників української естрадної поп-музики. Автор більше сотні пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Композитора знайшли мертвим 18 травня 1979 р. Слідство висунуло версію, що Володимир «ще не набув душевної рівноваги» після лікування у Львівській обласній психіатричній лікарні й покінчив життя самогубством.

00208069_n2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *