Вихованці Збаразького ФСК «Чемпіон» здобули перемогу на турнірі у Польщі.

Вихованці Збаразького ФСК «Чемпіон» здобули перемогу на турнірі у Польщі.

Вихованці Збаразького ФСК «Чемпіон» здобули перемогу на Десятому Міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків на кубок Мазовше, який проходив 17-19 квітня у польському місті Тересін.

Про це повідомляє «Народне слово».

IMG_8484-650x418

У цих престижних змаганнях брали участь 167 спортсменів з Литви, Білорусі, Німеччини, Словаччини, Росії, України та Польщі. Україну представляли вихованці Збаразького ФСК «Чемпіон» та борці зі Львова.

У результаті напруженої боротьби перемогу здобули спортсмени України, друге місце − у господарів змагань − польських борців, представники Росії були третіми.

В особистому заліку чемпіонами стали збаражани Андрій Ткач та Олександр Михальський. «Срібло» та «бронза» дістались львів’янам Віктору Квіту та Ігорю Діяку, бронзові нагороди здобули також наші земляки Юрій Вовк та Андрій Жезняк і львівські борці Дмитро Скіпор та Максим Курій. Свій внесок у скарбничку перемог збаразьких борців зробили також чемпіонівці Богдан Бастюк, Олександр Бебко та Володимир Михайловський, зайнявши 5-ті місця у своїх вагових категоріях.

IMG_8541-650x418

«Борцівський турнір у Тересіні − один з найпрестижніших поєдинків серед юнаків у Польщі», − зазначив тренер ФСК «Чемпіон» Петро Король.

«Приємно, що команда Збаража досягла на ньому такого успіху, захистивши спортивну честь не тільки рідного міста, а й нашої держави. До речі, це уже не перша перемога наших спортсменів на турнірі у Тересіні, проте цьогоріч вона особливо вагома, адже здобута у час, коли Україна відстоює свою незалежність на європейський вибір, відбиваючи російську агресію на східних рубежах. У цій ситуації символічними були поєдинки наших хлопців з російськими борцями. Збаражани доклали титанічних зусиль, щоб вибороти спортивну перемогу».

IMG_8549-650x418

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *