Випивай 4 склянки води після пробудження

Випивай 4 склянки води після пробудження

Японці – визнані довгожителі, їх здоров’ю щиро заздрять жителі інших країн. Виявляється, витрачати час на заздрість – безглуздо, адже доторкнутися до східної мудрості і поправити своє здоров’я може кожен з нас просто зараз. Все, що потрібно для поліпшення самопочуття і відвертання багатьох хвороб, – усього лише кожен ранок пити воду.
Японська медична асоціація підтвердила цілющий ефект щедрого вранішнього питва : лікування головного болю, проблем з серцем, бронхіту, розладів шлунку та інших захворювань відбувається чарівним чином!
1. Вранці випий 4 склянки води натщесерце. Це необхідно для повноцінного очищення організму.
2. Не їж і не пий нічого впродовж 45 хвилин після вранішнього питва води. Чистити зуби – можна!
3. Пройшло 45 хвилин – поснідай. Зверни увагу: якщо ти поєднаєш питво води вранці зі здоровим харчуванням, ефект буде ще кращий.
4. Після сніданку нічого не їж і не пий 2 години.
Якщо ти не в змозі випити цілих 4 склянки води відразу – не варто себе примушувати. Розпочни з малого, випивай спочатку 1-2 склянки. Ти відчуєш себе здоровішим і захочеш продовжити експеримент!
Щедре питво води не лише покращує самопочуття здорових людей – вода полегшує страждання тих, хто хворіє. Лікування водою – настільки ж просте, наскільки ефективне. Використовуючи цей японський метод, за місяць ти зможеш впоратися з проблемою підвищеного тиску, поліпшити стан за 30 днів при діабеті, за 10 днів – забути про гастрит, вивести з організму токсини і шлаки.
Японська гідротерапія не має жодних побічних ефектів. Чому  б не спробувати пити більше води? Адже вона завжди під рукою. Таке оздоровлення нічого не коштує, але користь його – величезна. Спробуй робити так, як радять японці, лікування водою – розумний і логічний метод. Ти переконаєшся, що “жива вода” – словосполучення, наповнене глибоким сенсом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *