Взяти участь у книжковій виставці допомогли своїй Батьківщині українці з Чехії

Взяти участь у книжковій виставці допомогли своїй Батьківщині українці з Чехії

Представники української громади з Праги допомогли Україні взяти участь у міжнародному книжковому ярмарку Book World Prague, який відбудеться 14-17 травня у столиці Чехії.

На ярмарку планують провести більше 400 заходів, – передає Сultprostir.

“Українська громада в Чеській Республіці створила спеціальну Організаційну Раду національної експозиції України на Book World Prague, яка зараз повністю взяла на себе всі організаційні питання”, – йдеться у повідомленні.

Про участь у міжнародному книжковому форумі вже повідомили видавництва “Фоліо”, “Кальварія”, “Апріорі”, “Астролябія”, “Карпати” та “Ліра”. Серед письменників, які представлять сучасну українську літературу, будуть Юрій Андрухович, Мирослав Дочинець, Вікторія Андрусів, Мирослава Макаревич.

«Для України ця подія буде чудовою нагодою показати іншим державам-учасницям своєрідний, але вагомий культурологічний потенціал нашої держави” – каже  член прес-центру української організаційної ради майбутнього заходу Анатолій Крат, який буде учасником виставки як поет і перекладач.

“З одного боку, прикро, що Україна за всі роки незалежності жодного разу не представила на книжковій виставці-ярмарку у Празі власний національний павільйон, а з іншого, чудово, що ініціативу цілої країни вперше перейняла на себе українська діаспора Чеської Республіки”, − додав він.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *