Біогенна їжа – найдешевший спосіб боротьби зі старінням

Біогенна їжа – найдешевший спосіб боротьби зі старінням

Хіба це не прекрасно, що найкорисніша їжа на землі, коштує найдешевше? Шах і мат тим, хто вважає, що здорове харчування це неможливо дорого. Проростки – це живі ферменти, готові створити з вами диво, зцілити від багатьох хвороб і омолодити ваше тіло, якщо ви дозволите звичайно.
Приклад біогенної їжі : проросле насіння і паростки соняшника, гарбуза, льону, кунжуту; пророщені зерна пшениці, ячменю, амаранта; гірчиці, нуту.
Особливості їжі :
Є самою цілющою їжею на планеті, здавна застосовується як допінг і кращі ліки.
Містить біоенергію в максимальній фазі своєї активності.
Має властивість біогенності (посадивши проросток в землю, він породжує нове життя, перетворюючись на рослину). Саме тому біогенну їжу називають живою їжею.
Здатна заряджати людину максимальною кількістю біоенергії.
Підвищує фізичну і психічну енергію людини.
Сприяє скороченню часу сну, який організм використовує для поповнення біоенергії.
Проростки – це найкращі постачальники ферментів (ензимів, джерел життєвої енергії), вітамінів, харчових волокон (клітковина), амінокислот, жирних кислот, цукрів, мікро- і макроелементів. Проростки містять приблизно в 40 разів більше природних ферментів, ніж будь-які інші продукти. А антиоксиданти, що містяться в проростках, запобігають руйнуванню ДНК, що сприяє продовженню життя.
Різке збільшення кількості вітамінів властиве тільки проростаючому насінню: адже вони повинні швидко здолати усі перешкоди на шляху до сонячного світла. Пізніше, коли починає працювати коренева система і з’являються сходи, вміст вітамінів значно знижується. Вважається, що в зелених рослинах вітамінів в середньому в 340 (!) разів менше, ніж в проростках. Таким чином, використовуючи в їжу пророщене насіння, людина здатна отримувати максимальну кількість необхідних організму природних вітамінів-антиоксидантів, здатних захищати від хвороб і подовжувати життя.
Дієта з насіння проростків дешева. Але ще потрібно враховувати те, що з одного кілограма сухого насіння виходить 1.5, а то і 2 кг “готової” їжі (в результаті насичення їх водою). У той час коли, купуючи ті ж апельсини, банани, мандарини, і тому подібне – майже половину ваги ми викидаємо в сміттєвий бак у вигляді шкірки кісточок і іншого, що робить ці продукти ще дорожче за відносно реальну масу споживаного після їх очищення. Та ще потрібно враховувати те, що 300 грамами насіння можна щільно поїсти, тоді як 300г апельсин або банан – “смішна доза”.
Про переваги проростків знали ще наші предки. Вони завжди цінували передусім якість їжі, а не її кількість. Причому для повноцінного життя нашим предкам вистачало в день не більше жмені проростків. Залишилися свідчення, що наші предки приймали їжу не частіше, ніж 1-2 рази в день. Древні мудреці оголосили, що людина, що живиться один раз в день, є мудрою, що живиться двічі в день- гурманом, що шукає щастя в тимчасових насолодах, а що живиться тричі в день – є хворою людиною. Цікаво, що навіть в античну епоху греки і римляни, їх армія, що складалася з атлетів, що марширували цілодобово, їли один раз в день.
Більше тисячі років одноразове харчування увечері по закінченню денної роботи було нормою для народів, що жили на узбережжі Середземного моря. Звичка живитися три рази в день з’явилася тільки в останні два століття через недолік в живленні життєвої енергії, ферментів, вітамінів, які гинуть на вогні і за допомогою різних процесів рафінування, консервації, обдирання і обробки.
Наслідки вживання :
Після вживання біогенної їжі людина відчуває прилив життєвих сил, легкість і ситість впродовж цілого дня або навіть кількох днів. В результаті регулярного живлення тільки біогенною їжею у людини пропадає тяга до мертвих продуктів харчування, алкоголю, паління, наркотиків, пропадає апетит, з’являється можливість обходитися без їжі впродовж декількох днів і тижнів.
Хто вживає?:
Тібетські мудреці, йоги, абхазькі довгожителі.
Китайські імператори.
Жителі Крайньої Півночі.
Космонавти.
Російські багатирі.
Волхви, маги, друїди, езотерики, хранителі древніх знань.
Живлення біогенною їжею, що містить максимальну кількість ферментів, – це сокровенний секрет підтримки молодості шкіри і мало не фізичного безсмертя.
Люди придумали дуже багато їжі, що скорочує життя і анітрохи не менше засобів по боротьбі із старінням. Але який сенс боротися з наслідками старіння, якщо не усувати причини?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *