Близько 21 млн євро допомоги виділить Україні Норвегія.

Близько 21 млн євро допомоги виділить Україні Норвегія.

Норвегія виділить Україні близько 21 млн євро допомоги ( 200 млн норвезьких крон) на проведення реформ.

Про це йдеться у заяві міністерства закордонних справ Норвегії. https://www.regjeringen.no/en/aktuelt/reforms_ukraine/id2437918/

“Для Норвегії надзвичайно важливо вимагати результати процесу реформування в Україні. Українська влада має показати, що вона може змінити культуру поганого управління та корупції, які викликали Євромайдан. Це мандат, який вона отримала від виборців і, вимагаючи чітких результатів, ми допомагаємо впевнитися, що зміни відбуваються. Позитивні оцінки Світового Банку та МВФ показують, що прогрес в Україні дійсно є”, – заявив міністр закордонних справ Норвегії Борге Бренде.

За його словами, для здійснення змін та модернізації фінансова підтримка України дуже важлива.

Він відзначив, що Україна має витрачати величезні кошти, які могли б бути вкладені у економіку, на війну на сході, щоб захищати свою територіальну цілісність.

“Проте, незважаючи ні на що, важливо, щоб робота над імплементацією реформ невпинно тривала. Україна має трансформуватися із країни з поганим управлінням і величезною корупцією у країну, де діє верховенство права. Це потребує часу, але важливі реформи, які були розпочаті, мають тривати”, – сказав він.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *